Warsztaty

Pasji i Wizji

  • Czy wiesz, że na tym świecie jest miejsce na twoje marzenie?
  • Czy wiesz jak wiele masz innym do dania?
  • Czy wiesz w jaki sposób zrealizować Boży plan w swoim życiu?


WARSZTATY ZAINSPIRUJĄ CIĘ

DO SPEŁNIANIA BOŻYCH MARZEŃ

Poznasz ludzi, którzy kiedyś wyszli poza swoje ograniczenia i postawili kroki wiary.

Obecnie prowadzą instytucje, które służą tysiącom ludzi. Opowiedzą o swoich trudnych początkach, problemach, dylematach, lękach i zaufaniu do Boga, który zawsze był w centrum.

Niech Cię zainspiruje ich odwaga, wytrwałość i wiara.

Kogo usłyszymy?

Nie słyszałeś jeszcze nic bardziej inspirującego niż ich opowieści.

Iza Szafraniec


Misjonarka w Indonezji, Afryce i Papui Nowej Gwinei. Prowadzi służbę przebudzenia duchowego wśród dzieci KIMI Poland. Iza naucza również liderów kościołów na temat potrzeby prowadzenia dzieci do osobistego duchowego nawrócenia i rozwoju. 

Agata i MAciek Strzyżewscy


Założyli Kościół Uliczny w Gdańsku oraz Fundację WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, która koncentruje się na głoszeniu ewangelii, walce ze współczesnym niewolnictwem oraz pomocy humanitarnej w Azji. Agata prowadzi Szkołę Pasji i Wizji.

Agnieszka i piotr kosowscy


Małżeństwo, które poświęca swój czas i talenty, by promować studiowanie Biblii. Ich projekt OTO NOWE to wydawanie materiałów, które pomagają regularnie czytać Pismo Święte i dzięki Duchowi Świętemu rozumieć to, co Bóg mówi przez swoje Słowo.

norbert palimąka


Prezes Fundacji NORPAL, Fundacji ESPA, Fundacji OBDS. Zaangażowany w wiele projektów społecznych, humanitarnych, edukacyjnych w kraju i za granicą. Przedsiębiorca społeczny i organizator wielu wydarzeń w Polsce i zagranicą.

kolah


Muzyk, raper. Na co dzień zaangażowany w projekty muzyczne: Royal Rap, Kawa, TGD.

Autor projektu "Profilaktyka z Rapem, "Misja Prawdziwej Wolności". Dyrektor rzeszowskiego oddziału Fundacji BREAD OF LIFE.

NATALIA MAJEWSKA


Natalia studiowała wokalistykę jazzową i przez lata była związana z zespołem TGD. Teraz pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem. Podczas warsztatów opowie o swojej drodze w rozpoznawaniu Bożego powołania.

Gdzie, kiedy, i co się będzie działo?

ZAPRASZAMY CIĘ DO GDAŃSKA, 26 WRZEŚNIA NA GODZINĘ 9.00
NASZE WARSZTATY W FORMIE GODZINNYCH SESJI POTRWAJĄ DO GODZINY 18.00

OPOWIEŚCI

Usłyszysz z pierwszej ręki jak Bóg przemówił i przekazał Swoją wizję, jakie były początki, skąd znalazły się pieniądze na realizację pomysłów.

WARSZTATY

Po obiedzie odbędą się 2 warsztaty:

1. "Jak znaleźć i rozwijać swoją pasję?" Andrzeja Burzyńskiego 

2. "Jak zarządzać finansami w projekcie?" Norberta Palimąki

SPOŁECZNOŚĆ

Swobodny czas na osobiste rozmowy i nawiązywanie kontaktów. Spędź przerwy warsztatowe z odważnymi pionierami i nawiąż nowe kontakty.

PRZEKĄSKI

Zapraszamy na kawę, herbatę oraz chrupiące przekąski. Podczas przerwy obiadowej możesz zamówić lunch w barze lub udać się do gdańskich restauracji.

Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi po każdej prezentacji. Po każdej prezentacji będziesz mógł sam zadać pytanie i usłyszeć odpowiedź na nurtujące Cię pytania

MODLITWA 

Podczas Warsztatów będzie możliwość skorzystania z modlitwy proroczej. Nasz zespół modlitewny z radością poświęci Ci czas.Pierwsze Kroki

Posłuchamy opowieści osób, które dopiero co postawiły swoje pierwsze kroki idąc za Bożym powołaniem.

Pierwsze przeszkody, nowe doświadczenia i odwaga w działaniu.

DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ

Inicjatywa z Trójmiasta

Projekt powstał z inicjatywy grupy kobiet, matek, żon, pragnących tworzyć wartościowe wydarzenia dla pań oparte na wartościach chrześcijańskich. Dziewczyny organizują spotkania, w których uczestniczą setki kobiet, z najróżniejszych środowisk.

OTO NOWE

Agnieszka i Piotr Kosowscy

Małżeństwo, które poświęca swój czas i talenty, by promować studiowanie Biblii. Ich projekt OTO NOWE to wydawanie materiałów, które pomagają regularnie czytać Pismo Święte i dzięki Duchowi Świętemu rozumieć to, co Bóg mówi przez swoje Słowo.


Zapraszamy na koncert

Natalii Majewskiej!

W ramach Warsztatów odbędzie się koncert Natalii Majewskiej. Natalia studiowała wokalistykę jazzową i przez lata była związana z zespołem TGD. Teraz pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem z Sylwią Sałacińską - niezwykle utalentowaną pianistką, kompozytorką, aranżerką i przyjaciółką.


Po całym dniu inspiracji w postaci wykładów i praktycznych warsztatów dobrze będzie zanurzyć się w Bożej obecności.

KUP BILETY

NA WARSZTATY I KONCERT

Wypełnij formularz i dokonaj wpłaty, aby zapewnić sobie miejsce.
Koszt Warsztatów: 100zł

KTO ZA TYM STOI?

Agata Strzyżewska i Przyjaciele

Warsztaty są wynikiem współpracy przyjaciół z różnych wspólnot chrześcijańskich, trójmiejskiej inicjatywy DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ, oraz ponad 150 uczestników Szkoły Pasji i Wizji.


Warsztaty skupiają chrześcijan, którzy chcą działać dla Boga według Jego prowadzenia i zaszczepionych w nich pasji.

Gdzie i kiedy?

26 WRZEŚNIA, 9.00-20.00

Zapraszamy do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

STARTER przy ulicy Lęborskiej 3b w Gdańsku.

Duża sala na prawo od wejścia.